Bon upominkowy

Kto od diamentów woli nieco mniej kosztowne prezenty, może skorzystać z mozliwości zakupu bonu prezentowego dla ukochanej osoby. Cena zależy tylko od Państwa, a Mikołaj i Gwiazdka tuz tuż!

Pokaż się w lepszej skórze!

Witamy na stronie Chiroplastica Beauty Center we Wrocławiu. Znajdą tu Państwo wyczerpujące informacje na temat wykonywanych przez nas zabiegów na Twarz i Ciało. Mamy w ofercie bogaty wachlarz zabiegów SPA, a nasi Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej takich jak terapia osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia igłowa, nici liftingujących, toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.
Nasze lasery 
to m.in. lasery do depilacji owłosienia (Bizon, Laser diodowy) laser frakcyjny oraz laser Fotona 4D. Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z naszym Centrum we Wrocławiu.

Promocja paragonowa

Zapłać za dowolny zabieg w Chiroplastica BC, zachowaj paragon, a przy następnej wizycie zapłać mniej o 5% kwoty poprzedniego zabiegu za kolejny zabieg w Chiroplastica BC.

Regulamin promocji dostępny jest w Recepcji oraz tutaj.

Wydajemy Chiroplastica Press

Czy wiesz, że nasze Centrum wydaje czasopismo branżowe ChiroplasticaPress? Zapraszamy do naszych Centrów po odbiór gazetki, znajdą w niej Państwo same przydatne rzeczy, bo mądrych rad udzielają nasi Specjaliści, którzy na co dzień dbają o Państwa zdrowie i piekny wygląd. Życzymy przyjemnej lektury!

Media społecznościowe

Jesteśmy także wszędzie tam, gdzie Twój smartfon.

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0

SPA Party

Obchodzisz Urodziny? Wychodzisz za mąż? Masz ochotę na wieczór z dziewczynami? A może chcesz wyprawić urodziny Dziewczynie lub Żonie? Dlaczego nie zrobic tego u nas? SPA party to 3-4 godzinna sesja z poczęstunkiem oraz szampanem, podczas której uczestnicy mogą skorzystać z wybranych przez siebie zabiegów w sobotnie lub niedzielne popołudnia, zapraszamy do kontaktu pod nr 570 443 836
Pełna oferta tutaj


Rejestracja online

Czy wiesz, że do naszych Specjalistów możesz juz zarejestrować sie online?
Wystarczy kliknąć w link poniżej, i zarezerwować najbardziej odpowiedni termin: REJESTRACJA ONLINE

Hydroksyapatyt kontra zmarszki

HYDROKSYAPATYT WAPNIA 
Zabieg rekomendowany jest dla twarzy młodych do 50 roku życia, jako profilaktyka i zagęszczenie skóry. Preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia świetnie wypelniaja tkanki miękkie twarzy. Dowiedz się więcej podczas bezpłatnej konsultacji. Cena za 1 ampułkę preparatu to tylko 800 zł Promocja ograniczoną ilością preparatów, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: 535532238 lub 570443836

Bon upominkowy

Czy wiesz, że w Chiroplastica BC możesz zakupić Bony Upominkowe o dowolnej wartości dla bliskiej Ci osoby,  a my zadbamy o to, aby ten wyjatkowy prezent pozostał nad długo w Jej/Jego pamięci!

Dermapen 

Mezoterapia mikroigłowa Wrocław
Beauty-M
to nowoczesne urządzenie, umożliwiające automatyczne nakłucia skóry, wyposażone dodatkowo w funkcję wibracji stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej, nie powodując przy tym uszkodzenia skóry.
Więcje znajdziecie w zakładce: Zabiegi na Twarz!


Copyright Nazwa.pl