Lek. Liliya Melehanych

Godziny przyjęć:

  • poniedziałek: 08:00-16:00 
  • wtorek:           08:00-16:00
  • środa:            12:00-20:00
  • czwartek:       12:00-19:40
  • piątek:            08:00-16:00/11:00-19:00

Absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie, posiada specjalizację w dziedzinie Anestezjologii, i jest doświadczonym Specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii. Jej specjalność to wypełniacze, peelingi chemiczne, mezoterapia, a także bezinwazyjne zabiegi na twarz oraz ciało.

Dr n.med. Małgorzata Tupikowska Marzec

Godziny przyjęć: 

środa 14:00- 18:00  


Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Pracuję w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Prowadzę działalność naukową, badania kliniczne oraz zajęcia i seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego, Lekarskiego English Division, Stomatologicznego. W trakcie pracy w Uniwersytecie Medycznym uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologia i wenerologia. Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry, ocenie dermatoskopowej znamion. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii zabiegowej (m.in. krioterapia, elektrokoagulacja) i medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia). 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Dr n. med. Monika Heisig

Godziny przyjęć: 

poniedziałek: 15:00 -18:40,
wtorek: 14:00-15:40

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologia i wenerologia, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny. W latach 2011-2016 prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim, a od 2013 roku pracuję jako wykładowca na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem autorką kilkunastu publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz European Society for Dermatological Research (ESDR). Stale uczestniczę w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii.

Lek. Paulina Brożek

Godziny przyjęć:

wtorek: 17:00-18:40 
piątek: 17:00-18:40

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale poszerza swoje umiejętności medycyny estetycznej biorąc udział w szkoleniach, ponadto słuchacz studiów podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku medycyna estetyczna z kosmetologią lekarską. W naszym Centrum Dr Brożek wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in.: mezoterapii, zastosowanie toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek, leczenie nadpotliwości, korekcja zmarszczek, wolumetria twarzy oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, epilacja owłosienia. W wolnym czasie trenuje tańce bachata i zouk, miłośniczka narciarstwa i podróży.

Lek. Kamila Kasprzyk

Godziny przyjęć: 

Poniedziałek- Piątek 08:00-15:30

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale lekarskim, a także Śląskiej wyższej szkoły Medycznej w Katowicach kończąc kierunek Medycyna Estetyczna. Dodatkowo uczestniczka kursów z Medycyny Estetycznej. Wykonuje zabiegi takie jak: korekcja zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, leczenie nadpotliwości, wypełnianie kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, lipoliza iniekcyjna, laseroterapia, epilacja zbędnego owłosienia. W czasie wolnym najczęściej pływanie i jazda na rowerze. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, służąca radą.

mgr Marlena Rutowicz

Fizjoterapia/Obsługa Klienta

Jestem fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Chiroplastica BC odpowiadam także za zamówienia.
Dodatkowo ukończyłam szkołę dla Asystentek Stomatologicznych. W ChiroplasticaBeauty Center przeprowadzam zabiegi modelujące ciało. Do tych celów wykorzystuje najnowsze technologie dostępne na rynku (Icoon Laser, LipoHifu, Coolplast).Chętnie wykonuje zabiegi łączone ponieważ dużo szybciej przynoszą zadowalające rezultaty. Dzieki temu pacjenci maja satysfakcje z zabiegów. Na twarz stosuje zabiegi (Oxybrazji, Mezoterapii tlenowej oraz SincoHifu-Ulthera). Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. W wolnych chwilach uprawiam sport, lubię wycieczki górskie i rowerowe.

mgr Aneta Niemyjska

 Fizjoterapia/Obsługa Klienta

Ukończyłam Fizjoterapię na AWF we Wrocławiu. W pracy z pacjentem staram się spojrzeć na niego całościowo. Interesuje mnie wpływ psychiki na kondycję i zachowanie się ciała pacjenta. Jestem fizjoterapeutą i hipnoterapeutą. Zajmuje się terapią manualną, wykonuję masaże limfatyczne, relaksacyjne, gorącymi kamieniami, bańką chińską. W mojej pracy z pacjentem używam również baniek szklanych ogniowych.
Lubię czytać, szukać, poznawać i doświadczać. Dzięki przynależności do zespołu pieśni i tańca łączę ze sobą dwie moje pasje: taniec i podróże.

Dorota Bychawska

Karolina Szymczak

Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta 

Ukończyłam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, posiadam także tytuł Technika usług kosmetycznych.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej, a przed pracą w Chiroplastica moja ścieżka zawodowa była związana z branżą Wellness & SPA.

Obecnie współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC i odpowiadam za obsługę Klienta, przepływ dokumentacji medycznej, a także rejestrację medyczną. Odpowiadam także za własciwą obsługę Klientów zagranicznych, w związku z tym, podobnie jak reszta Zespołu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje językowe, natomiast w wolnych chwilach chętnie gotuję i oglądam filmy.


Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta

 

Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji, posiadam 4 letnie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Uwielbiam podróżować oraz  gotować. Interesuję się również kosmetologią a praca w Chiroplastica daje mi wiele nowych możliwości na zwiększenie wiedzy z tej dziedziny. W naszym centrum odpowiadam za rejestrację i obsługę pacjentów, chętnie także doradzę w zakresie oferowanych przez nas zabiegów.

coming soon...

coming soon...

Copyright Nazwa.pl