Profesjonalni i gotowi do działania!

dr Liliya Melehanych

Godziny przyjęć:

  • poniedziałek: 08:00-16:00 
  • wtorek:           08:00-16:00
  • środa:            12:00-20:00
  • czwartek:       12:00-19:40
  • piątek:            08:00-16:00/11:00-19:00

Absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie, posiada specjalizację w dziedzinie Anestezjologii, i jest doświadczonym Specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii. Jej specjalność to wypełniacze, peelingi chemiczne, mezoterapia, a także bezinwazyjne zabiegi na twarz oraz ciało.

Dr n. med. Małgorzata Tupikowska-Marzec

Godziny przyjęć: 

środa 14:00- 18:00  


Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Pracuję w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Prowadzę działalność naukową, badania kliniczne oraz zajęcia i seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego, Lekarskiego English Division, Stomatologicznego. W trakcie pracy w Uniwersytecie Medycznym uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologia i wenerologia. Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry, ocenie dermatoskopowej znamion. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii zabiegowej (m.in. krioterapia, elektrokoagulacja) i medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia). 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Dr n. med. Monika Heisig

Godziny przyjęć: 

poniedziałek: 15:00 -18:40,
wtorek: 14:00-15:40

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologia i wenerologia, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny. W latach 2011-2016 prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim, a od 2013 roku pracuję jako wykładowca na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem autorką kilkunastu publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz European Society for Dermatological Research (ESDR). Stale uczestniczę w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii.

dr Paulina Brożek

Godziny przyjęć:

wtorek: 17:00-18:40 
piątek: 17:00-18:40

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale poszerza swoje umiejętności medycyny estetycznej biorąc udział w szkoleniach, ponadto słuchacz studiów podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku medycyna estetyczna z kosmetologią lekarską. W naszym Centrum Dr Brożek wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in.: mezoterapii, zastosowanie toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek, leczenie nadpotliwości, korekcja zmarszczek, wolumetria twarzy oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, epilacja owłosienia. W wolnym czasie trenuje tańce bachata i zouk, miłośniczka narciarstwa i podróży.

mgr Aneta Niemyjska

Aneta- Fizjoterapeutka/Obsługa Klienta

Jestem absolwentką Fizjoterapii, moja specjalizacja to masaże terapeutyczne, a także masaże bańką chińską, gorącymi kamieniami oraz masaże limfatyczne. Interesują mnie podroże, taniec ludowy, a wolny czas uwielbiam spędzać nad polskim morzem.

mgr Marlena Rutowicz

Marlena- Fizjoterapeutka/Obsługa Klienta

Jestem fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Chiroplastica BC odpowiadam także za zamówienia.
Dodatkowo ukończyłam szkołę dla Asystentek Stomatologicznych. W ChiroplasticaBeauty Center przeprowadzam zabiegi modelujące ciało. Do tych celów wykorzystuje najnowsze technologie dostępne na rynku (Icoon Laser, LipoHifu, Coolplast).Chętnie wykonuje zabiegi łączone ponieważ dużo szybciej przynoszą zadowalające rezultaty. Dzieki temu pacjenci maja satysfakcje z zabiegów. Na twarz stosuje zabiegi (Oxybrazji, Mezoterapii tlenowej oraz SincoHifu-Ulthera). Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. W wolnych chwilach uprawiam sport, lubię wycieczki górskie i rowerowe.

Karolina Szymczak

Karolina- Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta

 

Jestem abslowentką Turystyki i Rekreacji, posiadam 4 letnie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Uwielbiam podróżować oraz  gotować. Interesuje się również kosmetologią a praca w Chiroplastica daje mi wiele nowych możliwości na zwiększenie wiedzy z tej dziedziny. W naszym centrum odpowiadam za rejestrację i obsługę pacjentów, chętnie także doradzę o zabiegach.

Dorota Bychawska

mgr Anna Jastrzębska

coming soon...

Marta Najbar

Dorota- Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta 

Ukończyłam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, posiadam także tytuł Technika usług kosmetycznych.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej, a przed pracą w Chiroplastica moja ścieżka zawodowa była związana z branżą Wellness & SPA.

Obecnie współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC i odpowiadam za obsługę Klienta, przepływ dokumentacji medycznej, a także rejestrację medyczną. Odpowiadam także za własciwą obsługę Klientów zagranicznych, w związku z tym, podobnie jak reszta Zespołu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje językowe, natomiast w wolnych chwilach chętnie gotuję i oglądam filmy.
coming soon...
Copyright Nazwa.pl